خدمات چمن کاری

چمن کاری

چمن گیاهی علفی می باشد و جز پرکاربردترین و اصلی ترین بخش از  طراحی فضای سبز و محوطه سازی می باشد. چمن علاوه بر زیبایی همیشگی که دارد؛ در تصفیه هوا و کاهش آلودگی های شهری نقش به سزایی دارد. در کاشت چمن باید به عوامل محیطی همچون اقلیم، دما، رطوبت و نوع خاک توجه نمود. همچنین قبل از چمن کاری باید به نوع استفاده از آن نیز توجه کرد. به عنوان مثال باید مشخص شود چمن برای پارک، باغ، ویلا یا زمین فوتبال و غیره می باشد.

مطمئن باشید اگر به عوامل گفته شده قبل و هنگام اجرای چمن کاری توجه شود. همچنین مراقبت های بعد از کاشت چمن نیز به درستی و به موقع صورت بگیرد. می توان امید داشت زمین چمن شما تقریبا بین 3 تا 7 سال پایدار باقی می ماند.

 

درخواست مشاوره

خدمات چمنکاری

lawn-care-01

مراقبت از چمن

پس از کاشت چمن برای افزایش طول عمر چمن و پایداری آن نیاز به مراقبت های مرتب و همیشگی است. از میان مهمترین مراقبت ها، می توان به هوادهی به چمن، جدا کردن کاهگل، بررسی کردن رطوبت چمن، هرس به موقع چمن، بذرپاشی و … اشاره کرد.

lawn-sprinklers

آبیاری چمن

به منظور داشتن یک چمن خوب و عاری از لک و هر گونه علف های هرز، مراقبت های زیادی لازم است. بعد از اینکه بذر چمن ها کاشته شد باید دقت شود که تا زمین خشک نشود. لذا به وسیله آب پاشی و آبیاری چمن رطوبت مورد نیاز را باید تامین نمود.

turf-fitting

نصب چمن

نصب یا کاشت چمن رول یکی از ساده ترین راه ها برای داشتن فضایی سبز و جذاب در حیاط منزل، ویلا، پارک، پشت بام و … است. چمن رول ، می بایست حداکثر پس از گذشت ۸ ساعت از برداشت،نصب شود. قبل از اینکه زیاد در معرض آفتاب قرارگرفته و به طبع خشک گردد.

درخواست مشاوره

پوشش همه جانبه خدمات

سازگار با محیط زیست

همه محصولاتی که استفاده می کنیم سازگار با محیط زیست هستند و برای محیط زیست مفید هستند.

اخلاقی

شرکت سبزآفرین ها همواره در تلاش است بهترین متریال و ملزومات لازم را در جهت رضایت مشتری به کار ببرد.

نگهداری

گارانتی و نگهداری همه جانبه از خدمات ارائه شده توسط شرکت سبزآفرین ها خود گواه بر کیفیت کار ماست.

مهمترین نکات مراقبت از چمن

یکی از بهترین راه های زیبایی بخشیدن به فضای سبز که نمای چشمگیری نیز ایجاد می کند، اجرای چمنکاری است. در کل می توان گفت چمن، زیبایی بصری گسترده و چشم نوازی را ایجاد می کند. با ایجاد چمنکاری جلوه فضا دوچندان خواهد شد. لذا همانطور که گفته شد برای پایداری این زیبایی نیازاست مراقبت های مهمی صورت بگیرد تا عمر چمن طولانی تر و شاداب تر باشد.

در این راستا سعی داریم در ادامه به طور مفصل نحوه رسیدگی به چمن ویژگی های یک چمن خوب، نشانه های آفات در چمن و درمان آن و همچنین نحوه آبیاری به موقع و مناسب آن توضیح دهیم.

مشاوره رایگان

شرکت سبزآفرین ها خوشحال است تا در راستای رسالت و چشم انداز سبزی که دارد، یارای شما در سبز کردن محیط پیرامونتان باشد. در این راستا مایلیم تجربه خود را برای زیبایی سبز اطرافتان به کار ببریم تا شما هم مانند ما از طبیعت لذت ببرید …

خلوت خود را سبز کنید

بی صبرانه منتظریم تا تجربه سبزمان را در اختیار شما قرار دهیم

درخواست مشاوره